Όπως αναφέρει η επίσημη ανακοίνωση του συλλόγου:'' Για τον Όμιλο μας συμμετείχαν οι : Κατσαρός Φοίβος , Άλεξανδράκης Μάνος και η Μαχλή Μαργαρίτα.Πολλοί αγώνες μονών , διπλών και μικτών παιχνιδιών έδωσαν την ευκαιρία σε όλους τους μικρούς αθλητές να παίξουν τένις, αποκτώντας εμπειρίες, φίλους και μετάλλια.
Όλοι μας οι αθλητές έκαναν δυο νίκες στα μονά σε σύνολο τριών αγώνων και δυο νίκες στα διπλά επίσης. Αξιοσημείωτο είναι το γεγονός ότι αγωνίστηκαν με αθλητές μεγαλύτερης ηλικίας.Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά καθώς και στη προπονήτρια Συλιγάρδου Ζαχαρένια που τα συνόδευσε ως εκεί και τα καθοδήγησε.''