Είναι γεγονός πως λόγω θέσεως, αλλά και εθνικότητας, μπορεί να θεωρηθεί ο αντικαταστάτης του Λισάνδρο Σεμέντο στον ΟΦΗ.
Και ο Φάμπιο Στάρτζεον όχι μόνο ανταποκρίνεται, αλλά δείχνει πως μπορεί να κάνει τους φίλους των «ασπρόμαυρων» να ξεχάσουν γρήγορα τον διεθνή με το Πράσινο Ακρωτήρι.
To τεχνικό επιτελείο του ηρακλειώτικου συλλόγου πήγαινε έτσι κι αλλιώς σε μια σίγουρη λύση για τα «φτερά» της επίθεσης με την απόκτηση του 26χρονου μεσοεπιθετικού.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr