Δεν είναι υπερβολή να αναφέρουμε ότι όλος ο οργανισμός του ΟΦΗ «ζει και αναπνέει» για το ματς της Δευτέρας κόντρα στον Ατρόμητο. Κόσμος, παίκτες, τεχνικό τιμ, διοίκηση. Λογικό, αφού πρόκειται για τον έναν από τους δύο «τελικούς» στη «μάχη» για τα πλέι οφ.
Ειδικά ο Γιώργος Σίμος δουλεύει πάνω σε αυτό. Ετοιμάζει τα πλάνα του, σκέφτεται το σχήμα, θέλει να προετοιμάσει όσο το δυνατόν καλύτερα την ομάδα του για το συγκεκριμένο ματς.
Περισσότερα στο capitano.gr