Η ΠΑΕ ΟΦΗ παρουσίασε την Πέμπτη στο «Γεντί Κουλέ» την πρώτη εμφάνιση για τη νέα σεζόν και εκτός από την ξεχωριστή φανέλα που έκλεψε την παράσταση, αυτό που ξεχώρισε ήταν ο κόσμος που συγκεντρώθηκε στο «Γεντί Κουλέ» λες και ήταν επίσημος αγώνας!
Οι φίλαθλοι έδωσαν δυναμικό παρών και συνάμα έδωσαν μία πρώτη γεύση από αυτά που θα ακολουθήσουν στα επίσημα παιχνίδια, ενώ ο Βάλντας Νταμπράουσκας γνώρισε την αποθέωση και δεν έκρυψε τον θαυμασμό του για όλα όσα είδε.