Ήταν δεδομένο ότι ο ΟΦΗ θα κατέβει κόντρα στον ΠΑΟΚ με πολλά νέα πρόσωπα. Ήταν επίσης δεδομένο ότι θα πάει στην Τούμπα με τα δύο μεταγραφικά αποκτήματα στη χειμερινή σεζόν να είναι στο αρχικό σχήμα.
Έτσι, κόντρα στον Δικέφαλο είδαμε για πρώτη φορά σε επίσημο παιχνίδι τους Νίκο Βαφέα και Ζοάο Βίκτορ. Και παρά το γεγονός ότι το συγκεκριμένο ματς είχε τις ιδιαιτερότητές του, βγάλαμε τα πρώτα συμπεράσματα για τους δύο παίκτες.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr