Το πρωί της Τετάρτης (25/08), η ΠΑΕ ενημέρωσε ότι όχι μόνο ενδιαφέρεται για την απόκτηση του Φιορίν Ντουρμισάι αλλά και ότι τα βρήκε με τον Ολυμπιακό για την απόκτηση του ικανότατου επιθετικού. Ένας παίκτης με διαφορετικά χαρακτηριστικά από τον Καστάνιος, ουσιαστικά αποτελεί τον 2ο καθαρόαιμο 9αρι του ΟΦΗ, αν όλα κυλήσουν ομαλά και ο παίκτης υπογράψει.
Ο 25χρονος φορ, γεννημένος στον Αυλώνα Αλβανίας, ήρθε στην Ελλάδα στα 5 του χρόνια, αρχικά στη Ρόδο και μετέπειτα στην Αθήνα όπου ξεκίνησε αργότερα να παίζει ποδόσφαιρο.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr