Η πραγματικότητα είναι ότι την μεγάλη τύχη να δουν τον Μαραντόνα να μεγαλουργεί, αυτό που λέμε στα ''ντουζένια'' του, την έχουν οι τότε ποδοσφαιρόφιλοι και νυν 45αρηδές+. Εντάξει, και οι πέριξ των 40 κάτι θα θυμούνται από όσα έκανε ο Ντιέγκο στην δεκαετία του 90' αλλά κυρίως λόγω του μύθου που τον ακολουθούσε την δεκαετία του 80' και τα όσα έκανε με την Νάπολι και την Εθνική Αργεντινής.
Περισσότερα στο capitano.gr