Μετράει αντίστροφα για την πρώτη επίσημη υποχρέωση του Εργοτέλη στο πρωτάθλημα της Superleague 2. Η ομάδα του Ηρακλείου θα υποδεχθεί το ερχόμενο Σάββατο (30/10) το Αιγάλεω στο Παγκρήτιο, στο πρώτο ματς της σεζόν. Σχεδόν εθιμοτυπικά και η επίσκεψη των ''κιτρινόμαυρων'' το βράδυ της Δευτέρας στον πολυχώρο που διατηρεί ο πρώην προέδρος της ομάδας, Γιώργου Σουλτάτου. Ποδοσφαιριστές, τεχνικό επιτελείο και διοίκηση είχαν την ευκαιρία δείπνησαν μαζί όπως κάθε χρόνο λίγο πριν την έναρξη των αγωνιστικών υποχρεώσεων.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr