Κάποτε θα γινόταν και αυτό… Ο Κώστας Γιαννούλης είχε μια καταπληκτική επίδοση μέχρι τώρα στην Super League 1. Όχι μόνο είχε παρουσία και στα 21 ματς πρωταθλήματος του Ομίλου, αλλά όλες οι συμμετοχές του ήταν 90λεπτες, πλην αυτής με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ, όταν είχε αποχωρήσει από το γήπεδο στο 78’.
Εύκολα, έτσι, μπορεί κάποιος να κατανοήσει ότι με τα 1983 λεπτά που έχει αγωνιστεί έως σήμερα είναι ο πρώτος στη σχετική λίστα των «ασπρόμαυρων».
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr