Ένα... τρελό παιχνίδι έγινε στον πολύ δύσκολο αγωνιστικό χώρο του γηπέδου της Άρτας και υπό βροχή. Οι συνθήκες δεν ήταν καλές, η ΑΕ Καραϊσκάκης προηγήθηκε στο 30' με 2-0 όμως στην επανάληψη ο Εργοτέλης αντέδρασε όμως έχασε στο φινάλε τον βαθμό έπειτα από την εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Σταμάτη στο 87'.
Για την 7η αγωνιστική της Superleague 2, το ματς του Εργοτέλη ήταν εξ αρχής δύσκολο και όχι μόνο λόγω της ποιότητας της ομάδας του Ντράγκαν Τζουγκάνοβιτς.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr