Δεν παρουσιάστηκε ανταγωνιστικός ο ΟΦΗ απέναντι στον ΑΝΟ Γλυφάδας στο κολυμβητήριο του ''Λίντο''. Οι φιλοξενούμενοι επιβλήθηκαν με 17-9 της ομάδας του Μάκη Βολτυράκη, στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, στο κολυμβητήριο του Ηρακλείου.
Οκτάλεπτα: 2-3, 3-4, 2-5, 2-5.
ΟΦΗ (Μάκης Βολτυράκης): Τσαβολάκης, Παπανικολάου, Κόκκινος, Τσικβινίτζε, Βασιλάκης 1, Γεωργόπουλος, Καλής 1, Πίσσας 1, Λεονταράκης 1, Κλήμος 5, Γιγουρτάκης, Σιράπογλου, Καβουσάνος, Αλάτσης, Σπυριδάκης.
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Δημήτρης Μάζης): Γαβαλάς Θ., Τζελάτης , Παπανικολάου 1, Αλεξίου, Παπασηφάκης 3, Παπαναστασίου 6, Γιαννόπουλος 1, Ρομπόπουλος, Χατζηγούλας 1, Αλβέρτης 3, Φωτόπουλος, Σκουμπάκης 2, Σαλτερής.