Η Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου επικράτησε το βράδυ της Κυριακής του ΟΦΗ με 68-59 σε φιλική αναμέτρηση που ολοκληρώθηκε στο κλειστό του σεισμόπληκτου χωριού. Μια αναμέτρηση προς τιμήν του αείμνηστου Νίκου Γαλυφιανάκη, ενός ανθρώπου που υπηρέτησε με αφοσίωση και τις δύο ομάδες. Στο περιθώριο του φιλικού τιμήθηκε η οικογένεια του Νίκου, η σύζυγος και τα δύο παιδιά του.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr