Tο πρωί της Παρασκευής, η ΠΑΕ ΟΦΗ ανακοίνωσε τους 25 ποδοσφαιριστές που θα ταξιδέψουν για την Ολλανδία για το βασικό στάδιο της προετοιμασίας. Πέρα από τον Ντιουσέ και τον υπό δοκιμή Πομπί, στην αποστολή βρίσκεται ο Γιάννης Αποστολάκης.
O 18χρονος Ρεθυμνιώτης χαφ, ο οποίος μετά την φυγή των Σμπώκου - Χαλκιαδάκη, αποτελεί τον μοναδικό... εκπρόσωπο των ακαδημιών του ΟΦΗ στην πρώτη ομάδα και φυσικά τον μικρότερο ηλικιακά ποδοσφαιριστή στην αποστολή.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr
SPORTS
15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2022 / 13:03
Η μοναξιά του Αποστολάκη
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2022-07/5638648.jpg?itok=wRCjl19w)