O ΟΦΗ oλοκλήρωσε την 6η αγωνιστική και τον αγώνα απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης, έχοντας για ακόμα μια φορά παράπονα για την διαιτησία. Μάλιστα, αυτή τη φορά είχαμε και την σχεδόν ταυτόχρονη ''έκρηξη'' του Γιώργου Σίμου και του Μιχάλη Μπούση. Αιτία για όλα τα παραπάνω, ακόμα ένα εις βάρος πέναλτι του ΟΦΗ, αυτό που υπέδειξε ο Παπαδόπουλος στον Σελίμοβιτς, και λίγο αργότερα τον απέβαλε.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr