Η ανακοίνωση του συλλόγου:
''Ο ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ.Γ.Σ.Η., είναι στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσει ότι εντάσσει το Ολυμπιακό άθλημα της Πάλης στα αθλήματα που καλλιεργεί.Το τμήμα θα λειτουργεί στις εγκαταστάσεις του Παγκρητίου Σταδίου,στην θύρα 15,αίθουσα πάλης. Υπεύθυνος προπονητής θα αναλάβει ο Κος Αμπατζής Βασίλης, καθηγητής Φυσικής Αγωγής, προπονητής πάλης και πρώην αθλητής Εθνικής Ομάδας.
Οι προπονήσεις ξεκινούν αρχές Νοέμβρη και θα γίνονται τις παρακάτω ημέρες και ώρες:
ΔΕΥΤΕΡΑ 17:00-18:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:30-20:30 και
ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00-19:00.
Για κάθε πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με τον Κο Αμπατζή στο τηλ: 6977887670. ''