Ο Όμιλος έχει μπροστά του ένα πολύ δύσκολο ματς, απέναντι σ’ ένα δυνατό αντίπαλο. Έναν αντίπαλο που προέχεται από ένα μεγάλο αποτέλεσμα μέσα στην Τούμπα, όπου πραγματοποίησε σπουδαία εμφάνιση απέναντι στον ΠΑΟΚ και πήρε την ισοπαλία (1-1), αν και θα μπορούσε να κάνει το «διπλό».
Οι «ασπρόμαυροι», βέβαια, είναι δεδομένο ότι θέλουν να πανηγυρίσουν ακόμη ένα «τρίποντο» και να συνεχίσουν επιτυχημένα την πορεία τους στο πρωτάθλημα.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr