Ο ΟΦΗ αναζητά ένα μεγάλο αποτέλεσμα στην έδρα του. Μεγάλο σημαίνει νίκη. Δεν το πέτυχε με Παναθηναϊκό, ΠΑΟΚ, Ολυμπιακό και Άρη. Μία ΑΕΚ μένει για να κλείσει η κανονική περίοδος στο «Γεντί Κουλέ».
Η βαριά ήττα από τον Άρη πόνεσε για την ουσία του πράγματος, την ήττα δηλαδή, αλλά πιο πολύ πόνεσε γιατί άπαντες πίστεψαν -και πολύ σωστά- ότι ο ΟΦΗ μπορεί να κοντράρει τον Άρη και να πάρει το πρώτο του τρίποντο σε ντέρμπι.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr