Με τον καλύτερο τρόπο ολοκληρώθηκε το 24o EKO All Star Game με τον κόσμο να κατακλύζει το κλειστό «Δύο Αοράκια» τις δύο ομάδες να δίνουν το δικό τους σόου πάνω στο παρκέ.
Ήταν όλοι εκεί, φίλαθλοι, φορείς, προπονητές, παράγοντες ομάδων, οι κορυφαίου αθλητές του Ελληνικού μπάσκετ. Το θέαμα ήταν κάτι το μοναδικό, οι πρωταγωνιστές έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και με αυτό τον τρόπο το 24ο All Star Game έγραψε ιστορία.