Ο Greek Freak έκανε... όργια (32 πόντοι, 14 ριμπάουντ, 6 ασίστ και 2 μπλοκ) κόντρα στους Χόρνετς και οδήγησε τους Μπακς στην τρίτη φετινή νίκη τους με 103-94, δείχνοντας πως δεν υπάρχει τρόπος να τον περιορίσεις.Το ματς ήταν ντέρμπι μέχρι το τέλος, όμως ο Έλληνας φόργουορντ ήταν ψύχραιμος από την γραμμή των βολών, ενώ έδωσε και την ασίστ στον Μίντλετον (είχε 20 πόντους) για το κρίσιμο τρίποντο (94-99).Για τους Χόρνετς σπουδαίο ματς έκανε ο Καμίνσκι με 18 πόντους.Πλέον τα «ελάφια» βρίσκονται στο 3-1, ενώ οι σφήκες πήγαν στο 1-2.