Την Κυριακή 9 Φεβρουαρίου, 12 το μεσημέρι στο Πολύκεντρο Νεολαίας Ηρακλείου το Θέατρο Σκιών Κρήτης παρουσιάζεις τον Καραγκιόζη που θα δώσει ακόμα μια κωμική παράσταση ανατροπών και αγωνίας και θα φωνάξει ''Ζήτω η Τρέλλα''.
Ο αγαπημένος ήρωας βρίσκει δουλειά και είναι πολύ χαρούμενος. Γρήγορα, όμως, θα το μετανιώσει αφού βρίσκεται μπερδεμένος σε μια θεότρελη, αστυνομική περιπέτεια.
Τι θα κάνει; Πώς θα γλιτώσει; Ποιος είναι ο πραγματικός ένοχος;
ΕΙΣΟΔΟΣ 5€