Eκδήλωση στη μνήμη του Γιώργη Ν. Ξυλούρη με τη συμμετοχή όλων των καλλιτεχνών Ξυλούρηδων θα πραγματοποιηθεί αύριο Πέμπτη στις 9 το βράδυ στο κηποθέατρο “Ν. Καζαντζάκης”.
Τη συναυλία οργανώνει ο πολιτιστικός σύλλογος "Ξαστεριά".
Eκδήλωση στη μνήμη του Γιώργη Ν. Ξυλούρη με τη συμμετοχή όλων των καλλιτεχνών Ξυλούρηδων θα πραγματοποιηθεί αύριο Πέμπτη στις 9 το βράδυ στο κηποθέατρο “Ν. Καζαντζάκης”.
Τη συναυλία οργανώνει ο πολιτιστικός σύλλογος "Ξαστεριά".