Τη Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2016, στις εκδηλώσεις εορτασμού των Εισοδίων της Θεοτόκου και της Ημέρας των Ενόπλων Δυνάμεων, θα παραβρεθεί ο Περιφερειάρχης Κρήτης, κ. Σταύρος Αρναουτάκης, όπως και ο Αντιπεριφερειάρχης Χανίων, κ. Απόστολος Βουλγαράκης.
Τη Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2016, στις εκδηλώσεις εορτασμού των Εισοδίων της Θεοτόκου και της Ημέρας των Ενόπλων Δυνάμεων, θα παραβρεθεί ο Περιφερειάρχης Κρήτης, κ. Σταύρος Αρναουτάκης, όπως και ο Αντιπεριφερειάρχης Χανίων, κ. Απόστολος Βουλγαράκης.