O Σύλλογος Χωνιανών Ηρακλείου «Το Χώνος» και ο Όμιλος Υπεραποστάσεων Κρήτης διοργανώνουν πλούσιες εκδηλώσεις κι φέτος τόσο πολιτιστικές όσο και παράλληλες αλλά και θρησκευτικές.
Οι εκδηλώσεις ξεκινούν την 1η Ιουλίου.
O Σύλλογος Χωνιανών Ηρακλείου «Το Χώνος» και ο Όμιλος Υπεραποστάσεων Κρήτης διοργανώνουν πλούσιες εκδηλώσεις κι φέτος τόσο πολιτιστικές όσο και παράλληλες αλλά και θρησκευτικές.
Οι εκδηλώσεις ξεκινούν την 1η Ιουλίου.