Η διοίκηση του Συλλόγου Λογοτεχνών, Συγγραφέων, Εικαστικών, “Κρητών Λόγος” διοργανώνει εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας, με την ευκαιρία του νέου έτους 2020.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί το ερχόμενο Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 20.00 στην αίθουσα "Fifth Floor Bar & Restaurant", στον 5ο όροφο του ξενοδοχείου Castello City Hotel, επί της Λεωφόρου 62 Μαρτύρων 1, στο Ηράκλειο.
Τιμή πρόσκλησης ανά άτομο: 20 ευρώ (περιλαμβάνεται πλήρες μενού, κρασί, μουσική).