Την Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου 2020 στις 9 το βράδυ ο Σύλλογος Φυσικών Κρήτης διοργανώνει εκδήλωση για την κοπή της βασιλόπιτας στην ταβέρνα Χιώτης (Καπετάν Μανώλη Μπαντουβά 43-45, Πατέλες).
Τιμή κατά άτομο με πλήρες γεύμα και μουσική 15 Ευρώ.
Την Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου 2020 στις 9 το βράδυ ο Σύλλογος Φυσικών Κρήτης διοργανώνει εκδήλωση για την κοπή της βασιλόπιτας στην ταβέρνα Χιώτης (Καπετάν Μανώλη Μπαντουβά 43-45, Πατέλες).
Τιμή κατά άτομο με πλήρες γεύμα και μουσική 15 Ευρώ.