Ο Ροταριανός Όμιλος Ηρακλείου «Νίκος Καζαντζάκης» διοργανώνει πανηγυρική συνεστίαση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας 2020, αύριο Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2020, στις 21:00, στο ''ΣΙΕΛ Cafe - All Day Restaurant'' (Εμπορικό Κέντρο ΤΑΛΩΣ).
Ο Ροταριανός Όμιλος Ηρακλείου «Νίκος Καζαντζάκης» διοργανώνει πανηγυρική συνεστίαση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας 2020, αύριο Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2020, στις 21:00, στο ''ΣΙΕΛ Cafe - All Day Restaurant'' (Εμπορικό Κέντρο ΤΑΛΩΣ).