Στα αγαπημένα του Λακώνια επιστρέφει ο δημοφιλής κρητικός καλλιτέχνης Γιάννης Χαρούλης που θα πραγματοποιήσει συναυλία στη ... γενέθλια γη στις 2 Ιουλίου.
Σε ανακοίνωση του ο Πολιτιστικός Σύλλογος Έξω Λακωνίων αναφέρει :
Η χαρά μας είναι αμέτρητη και οι ευχαριστίες μας πολλές…
Ο δικός μας Γιάννης θα βρίσκεται κοντά μας στις 2 Ιουλίου στο γήπεδο των Λακωνίων για μια συναυλία όπου μερίδιο εσόδων θα διατεθεί στην Παιδόπολη. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την προπώληση των εισιτηρίων θα σας ενημερώσουμε τις επόμενες μέρες!!!!