Ο Φιλωνίδειος Πολιτιστικός και Εξωραϊστικός Σύλλογος Λιμένος Χερσονήσου φωταγωγεί το Χριστουγεννιάτικο δέντρο του το Σάββατο 21 Δεκεμβρίου στις 14:00μμ στην πλατεία του Ιερού Ναού Ευαγγελιστρίας στο Λιμάνι Χερσονήσου.
Ο Φιλωνίδειος Πολιτιστικός και Εξωραϊστικός Σύλλογος Λιμένος Χερσονήσου φωταγωγεί το Χριστουγεννιάτικο δέντρο του το Σάββατο 21 Δεκεμβρίου στις 14:00μμ στην πλατεία του Ιερού Ναού Ευαγγελιστρίας στο Λιμάνι Χερσονήσου.