Ο Δήμος Ανωγείων σας προσκαλεί την Κυριακή 19 Ιουνίου και ώρα 10.30πμ στα Ανώγεια στην εκδήλωση μνήμης προς τιμήν των ευεργετών του Μιχαήλ και Λετίτσιας Σταυρακάκη (Σταυράκη ) και στην επιστημονική ημερίδα με θέμα: << Εκπαίδευση και κοινωνία στην ύπαιθρο χώρα>>
Το βράδυ στις 2100μμ στο θέατρο Νίκος Ξυλούρης θα ακολουθήσει συναυλία με τους
Ros Daly
Βασίλης Σταυρακάκης
Μιχάλης Σταυρακάκης
Κέλυ Θωμά
Γιώργος Μανωλάκης
Γιάννης Παπατζανής
Νικηφόρος Σταυρακάκης
Αντώνης Σταυρακάκης
Γιώργος Σταυρακάκης