Την "Υπόθεση της Οδού Λουρσίν" παρουσιάζει το Θεατρικό Εργαστήρι Ζαρού, αυτή τη Δευτέρα 20 Αυγούστου, στις 9 το βράδυ, στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Καλοχωραφίτη.
Διοργάνωση: Πολιτιστικός Σύλλογος Καλοχωραφίτη.
Την "Υπόθεση της Οδού Λουρσίν" παρουσιάζει το Θεατρικό Εργαστήρι Ζαρού, αυτή τη Δευτέρα 20 Αυγούστου, στις 9 το βράδυ, στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Καλοχωραφίτη.
Διοργάνωση: Πολιτιστικός Σύλλογος Καλοχωραφίτη.