Την Τρίτη 17 Δεκεμβρίου 2019, στις 7.15μ.μ., η ορχήστρα των εκπαιδευομένων του συλλόγου ''Η Ροδαυγή'' ανεβαίνει στην κεντρική σκηνή στο Χριστουγεννιάτικο Κάστρο!
''Παραδίπλα από το σπιτάκι μας που γίνεται το καθιερωμένο παζάρι των Χριστουγέννων, στην Πλατεία Ελευθερίας, θα έχετε την ευκαιρία να απολαύσετε μουσική και τραγούδια από τη ''Ροδαυγή'' και την ορχήστρα της που συντονίζει κι επιμελείται η Julie Naoum, μουσικός - εθελόντρια εκπαιδεύτρια.''