Η Λέσχη Λάιονς <ΚΝΩΣΟΣ> τιμώντας τη Γιορτή της Μητέρας καλεί τα παιδιά της πόλης του Ηρακλείου στο χώρο του Lido Soccer, σήμερα 8 Μαΐου και ώρα 12 το μεσημέρι.
Όπως αναφέρει η πρόσκληση:
"Θα φτιάξουμε μαζί, στα δημιουργικά εργαστήρια που έχουμε οργανώσει, δωράκια για τις μανούλες. Η εκδήλωση είναι προσφορά της Λέσχης μας, ως ελάχιστο δείγμα αγάπης και ευγνωμοσύνης στο πιο γλυκό πρόσωπο της ζωής μας"!