Το Σάββατο 08 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 12:00 έως 17:00 θα διεξαχθούν οι αρχαιρεσίες στην Παγκρήτια Ένωση Χοροδιδασκάλων για νέο Διοικητικό Συμβούλιο και Εξελεγκτική Επιτροπή στα γραφεία του σωματείου μας, Σκεπετζή και Φιλελλήνων γωνία στη Κηπούπολη. Αιτήσεις για υποψηφιότητες θα παραλαμβάνει ο γραμματέας της εφορευτικής επιτροπής, μέχρι την Παρασκευή 07 Φεβρουαρίου 2020 στα γραφεία του σωματείου μας.