Το Σάββατο 9 Απριλίου στις 7μμ στην αίθουσα του Πολιτιστικού Συλλόγου Ντουλιανών πραγματοποιείται εκδήλωση για τα εγκαίνια της δανειστικής βιβλιοθήκης.
Στην ανακοίνωση αναφέρεται:
Την βιβλιοθήκη μας γέμισαν με πολύ αγάπη οι δωρεές όλων σας και φιλοδοξεί να αποτελέσει πολιτιστικό στέκι μικρών και μεγάλων.
Μαζί μας το Σάββατο θα είναι και η συγγραφέας παιδικών βιβλίων κ Άννα Κοντολέων, με «Tα παραμύθια και οι ήρωες τους» καθώς και άλλες μικρές εκπλήξεις!