Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Νυβρίτου και η ενορία Νυβρίτου, θα πραγματοποιήσουν δεντροφύτευση την Κυριακή 12 Ιανουαρίου στις 10 το πρωί, στην περιοχή του Αγίου Ευθυμιού.
Όσοι επιθυμούν μπορούν να βοηθήσουν!
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Νυβρίτου και η ενορία Νυβρίτου, θα πραγματοποιήσουν δεντροφύτευση την Κυριακή 12 Ιανουαρίου στις 10 το πρωί, στην περιοχή του Αγίου Ευθυμιού.
Όσοι επιθυμούν μπορούν να βοηθήσουν!