ΒΙΒΛΙΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ «Η ΝΕΡΑΪΔΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ» ΚΑΙ «ΤΑ ΠΕΦΤΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ»
ΣΤΙΣ 20:30 ΣΤΟ ΠΟΛΥΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΛΑΙΑΣ - ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Τη Δευτέρα 17 Ιουλίου 2017 και ώρα 20.30 στο Πολύκεντρο Νεολαίας οι εκδόσεις Οσελότος, θα παρουσιάσουν τα δύο βιβλία της Μαρίας Κοκοτάκη. Ένα παραμύθι «Η νεράιδα της Κρήτης» και ένα μυθιστόρημα «Τα πεφταστέρια της ζωής».
Για τα βιβλία θα μιλήσει η συγγραφέας Ζανέτα Κουτσάκη.
Είσοδος Ελεύθερη