Η προγραμματισμένη για σήμερα Τρίτη 17/07/2018 εκδήλωση του ΚΔΑΠ Ιεράπετρας με τίτλο «η πόλη μου : Μήνες του παρελθόντος, όνειρα για το μέλλον», στο πλαίσιο του φεστιβάλ ΚΥΡΒΕΙΑ 2018 αναβάλεται λόγω ασθένειας βασικών συντελεστών.
Η προγραμματισμένη για σήμερα Τρίτη 17/07/2018 εκδήλωση του ΚΔΑΠ Ιεράπετρας με τίτλο «η πόλη μου : Μήνες του παρελθόντος, όνειρα για το μέλλον», στο πλαίσιο του φεστιβάλ ΚΥΡΒΕΙΑ 2018 αναβάλεται λόγω ασθένειας βασικών συντελεστών.