Η καθιερωμένη τελετή καθαγιασμού των υδάτων, στην κεντρική δεξαμενή υδροδότησης της πόλης των Χανίων που βρίσκεται στην ενορία του Αγίου Ιωάννη (στο τέρμα της οδού Ηγουμένου Γαβριήλ), θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 06-01-2020 και ώρα 11:00 π.μ.
Η καθιερωμένη τελετή καθαγιασμού των υδάτων, στην κεντρική δεξαμενή υδροδότησης της πόλης των Χανίων που βρίσκεται στην ενορία του Αγίου Ιωάννη (στο τέρμα της οδού Ηγουμένου Γαβριήλ), θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 06-01-2020 και ώρα 11:00 π.μ.