Αγαπητό Cretalive,
γεια σας
Διαβάζοντας σήμερα τη δημοσίευση πολίτη στο site σας για την τριτοκοσμική κατάσταση στον κόμβο του Αη Γιάννη Χωστού, από τον οποίο διερχόμαστε χιλιάδες οδηγοί κάθε μέρα, θα ήθελα να σας προτείνω να κάνετε και εσείς ένα θέμα, προβάλλοντας την επικίνδυνη κατάσταση που επικρατεί πάνω στην γέφυρα, πριν και μετά στα σταυροδρόμια, μήπως και έτσι επιτύχουμε να ευαισθητοποιηθούν οι αρμόδιοι.
Ευχαριστώ πολύ
Γ.Μ.
Δείτε επίσης:
Ένας κόμβος μαρτύριο για τους οδηγούς
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο