Αγαπητό Cretalive,
με αφορμή το άρθρο σας για τον βανδαλισμό σε 2 παιδικές χαρές του δήμου Μινώα Πεδιάδος να σας αναφέρω οτι και στον δήμο Ηρακλείου έχουν γίνει αντίστοιχοι βανδαλισμοί σε αρκετές παιδικές χαρές.
Και ως νέος γονιός το θεωρώ απαράδεκτο απο τον Δήμο να μην επεμβαίνει άμεσα, είτε στην επιδιόρθωση και αποκατάσταση είτε στην διεξαγωγή μιας έρευνας για τους υπαίτιους.
Το να δημοσιευτεί το συγκεκριμένο μήνυμα στην ιστοσελίδα σας είναι το πρώτο κομμάτι και θα χαρώ πολύ κινητοποιηθεί κάποιος αρμόδιος για να αναλάβει τις ευθύνες.
Ευχαριστώ για την φιλοξενία
Π.Δ.
Φωτογραφία αρχείου