Κλειστή συνάντηση των παραγωγικών φορέων έχει συγκαλέσει ο Διοικητής της Ανεξάρτητης Αρχής Δημοσίων Εσόδων Γιώργος Πιτσιλής σήμερα Παρασκευή, στις 4.30 το απόγευμα στην αίθουσα του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ανατολικής Κρήτης στην Λεωφόρο Αντιστάσεως στο Ηράκλειο.
Στη συνάντηση θα τεθούν φοροδοτικά ζητήματα, θέματα ληξιπρόθεσμων οφειλών και ο εξωδικαστικός συμβιβασμός που απασχολούν έντονα επιχειρηματίες και ελεύθερους επαγγελματίες.