Ένα χιουμοριστικό βίντεο κάνει τον γύρο του διαδικτύου προκαλώντας γέλιο.
Το σωματείο ελληνικών αρνιών στέλνει τις δικές του ιδιαίτερες ευχές γι' αυτό το Πάσχα προτείνοντας στους καταναλωτές κατσικάκι στη σούβλα αφού το αρνί ανεβάζει τη χοληστερίνη.
Ένα χιουμοριστικό βίντεο κάνει τον γύρο του διαδικτύου προκαλώντας γέλιο.
Το σωματείο ελληνικών αρνιών στέλνει τις δικές του ιδιαίτερες ευχές γι' αυτό το Πάσχα προτείνοντας στους καταναλωτές κατσικάκι στη σούβλα αφού το αρνί ανεβάζει τη χοληστερίνη.