Νικήτρια στο 4ο live του Your Face Sounds Familiar αναδείχθηκε η Παρθένα Χοροζίδου, η οποία έκλεψε τις εντυπώσεις ως Rag «N» Bone Man στο Human. Η αγαπημένη ηθοποιός δέχτηκε διθυραμβικές κριτικές και έβαλε τα κλάματα συγκινημένη.
Πρώτος στην ψηφοφορία του κοινού ήρθε ο Γιάννης Χατζηγεωργίου ως Imany. Η Παρθένα Χοροζίδου ήρθε δεύτερη στην προτίμηση του κοινού αλλά με τις ψήφους τις κριτικής επιτροπής έπιασε κορυφή.
Αυτή τη βδομάδα, στο YFSF Είδαμε ξεχωριστές μεταμφιέσεις αλλά και εκλεκτούς καλεσμένους, όπως η Ζέτα Μακρυπούλια σε ρόλο κριτή. Μάλιστα, η παρουσιάστρια ανακοίνωσε και επίσημα τη συνεργασία της με τον ΑΝΤ1!