Μέσα από το Ράδιο Αρβύλα, ο Αντώνης κανάκης μας έδειξε για πρώτην φορά μια φωτογραφία της κόρης του!
Ο πανευτυχής μπαμπάς ζήτησε από τον κάμεραμάν να έρθει κοντά για να δείξει την φωτογραφία με την κόρη του που είχε τραβήξει με το κινητό του: «Αυτή είναι μια φωτογραφία από το εκπληκτικό μπουτάκι, αυτό το απολαυστικό μπουτάκι της γλυκύτατης κορούλας μου. Εδώ βλέπετε την κάλτσα που φοράει. Είναι η κάλτσα της κόρης μου».
Δείτε τον διάλογο που ακολούθησε με τους συνεργάτες του!