Στο Πρωινό μίλησε η Νικολέττα Βλαβιανού, για το εγγόνι της κι ότι δεν νιώθει γιαγιά καθώς η λέξη αυτή δηλώνει εγκατάλειψη ενώ η ίδια είναι ακόμη πολύ ενεργή. Για το γεγονός ότι δε θα βρίσκεται στη σειρά «Πολυκατοικία» δήλωσε «Αυτοί χάνουν, όχι εγώ».
Στο Πρωινό μίλησε η Νικολέττα Βλαβιανού, για το εγγόνι της κι ότι δεν νιώθει γιαγιά καθώς η λέξη αυτή δηλώνει εγκατάλειψη ενώ η ίδια είναι ακόμη πολύ ενεργή. Για το γεγονός ότι δε θα βρίσκεται στη σειρά «Πολυκατοικία» δήλωσε «Αυτοί χάνουν, όχι εγώ».