Η Κατερίνα Καινούργιου βρίσκεται στην Μύκονο για να περάσει τις ημέρες του Πάσχα.
Η παρουσιάστρια του Open λατρεύει το νησί των Ανέμων και το επισκέπτεται σε κάθε ευκαιρία.
Η ξανθιά τηλεπερσόνα εντοπίστηκε από την κάμερα του Mykonos Live TV να κάνει την βόλτα της στα Ματογιάννια συνοδευόμενη από τον αγαπημένο της φίλο και γνωστό PRίστα Ανέστη Ευαγγελόπουλο.
Η παρουσιάστρια αφού σεργιάνισε τα γραφικά στενοσόκακα βρήκε την ευκαιρία να κάνει και κάποια ψώνια. Πάντως, η Καινούργιου, αν κάνει καλό καιρό τις επόμενες ημέρες μπορεί να εμφανιστεί στις παραλίες και να κάνει μία ανάλογη εμφάνιση όπως αυτή!