Τη δική του μάχη για την αποκατάσταση της υγείας του έπειτα από το σοβαρό τροχαίο που είχε τον Δεκέμβριο του 2017 συνεχίζει να δίνει ο Κωνσταντίνος Αγγελίδης.
Χθες και με αφορμή την ονομαστική του εορτή, η σύζυγος του, Εβελίνα Βαρσάμη, ο στήριγμα του όλο αυτό το διάστημα, του ευχήθηκε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook.
Η ίδια ανάρτησε ένα κολάζ από φωτογραφίες του της οποίες συνόδευσε με ένα τρυφερό μήνυμα «Αστέρι μου Χρόνια σου πολλά!!! Σ’ αγαπώ πολύ!!!!»