Σε πελάγη ευτυχίας πλέει τις τελευταίες ώρες η Ελένη Χατζίδου η οποία γέννησε σήμερα το πρώτο της παιδί.
Η γνωστή τραγουδίστρια έφερε στον κόσμο την κόρη της, καρπό του έρωτα της με τον συζυγό της Ετεοκλή Παύλου.
Μάλιστα δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό την πρώτη φωτογραφία της νεογέννητης μέσα από το μαιευτήριο και έγραψε:
«Δεν υπάρχουν λόγια γι’ αυτό το θαύμα… Ήρθες λίγο νωρίτερα τελικά και με άγχωσες αλλά με τον πατέρα σου στο πλάι μου δεν είχα να φοβάμαι τίποτα! Σ’ αγαπώ μικρή μου τόσο μα τόσο πολύ. Η ζωή μας πια έχει άλλο νόημα… Ετεοκλή σ’ ευχαριστώ πολύ για το υπέροχο δώρο Ευχαριστώ πολύ το προσωπικό του @iatriko.gr κ φυσικά τον γυναικολόγο μου Βασίλειο Τσιρώνη για αυτό το υπέροχο ταξίδι… #2/9/2019».