Την καλοκαιρία του Σαββατοκύριακου άδραξε η Ελένη Μενεγάκη, η οποία όπως είδαμε και πριν μία εβδομάδα, ξεκίνησε τις εξορμήσεις της στις παραλίες. Σήμερα η όμορφη παρουσιάστρια ανέβασε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram που τη δείχνει να απολαμβάνει το απέραντο γαλάζιο, φορώντας ένα τεράστιο καπέλο.
Κάτω από τη φωτογραφία μάλιστα γράφει: «Αγαπώ το καλοκαίρι στην Ελλάδα μας».Λίγο μετά ανέβασε ακόμα μία αποκαλύπτοντας πως βρίσκεται στη Σαντορίνη.