Ο διαγωνισμός της Star Hellas 2017 ολοκληρώθηκε και ανέδειξε νικήτρια την πανέμορφη 20χρονη μαρία Ψηλού από το Αίγιο!
Η 20χρονη Μαρία είναι φοιτήτρια φιλοσοφικής στο πανεπιστήμιο της Πάτρας.
Στο Atlantis στον Ωρωπό βρέθηκαν οι πανέμορφες υποψήφιες κι η κριτική επιτροπή που αποτελούσε ο Σπύρος Μουζακίτης, ο Δημήτρης Γιώτης, η Αθηνά Τρανούλη,ο Γιώργος Καρατζάς κι η Αιμιλία Μαλανδράκη.Ο ρόλος τους ήταν δύσκολος γιατί οι κοπέλες ήταν πραγματικά όμορφες!
Ο κύριος Πρεβελάκης κι ο κύριος Τρανούλης εμφανώς ικανοποιημένοι απο τη βραδιά,ευχαρίστησαν όλα τα κορίτσια κι απο σήμερα ξεκινάνε τις ετοιμασίες μαζί με τις νικήτριες για τους διαγωνισμούς του εξωτερικού...